Mavi Yolculuk / Marmaris Fethiye

Marmaris Fethiye

Her Cumartesi  -  4 gece / 5 gün 

1.Gün: Saat: 15:00’dan itibari yolcular yata bindikten ve liman çıkış işlemleri tamamlandıktan sonra Marmaris limanından hareket edilir (yolcuların geliş saatine göre  tekne limandan hareket eder aksi halde geceleme Marmaris limanında gerçekleşir). Ekincik koyuna gelinir Yüzme molası, akşam yemeği ve geceleme Ekincikte yapılır (1.Gece).
2.Gün: Sabah erken güneş doğmadan Ekincikten demir alınarak Göcek 12 adalar bölgesindeki Domuz adasına gelinir. Kahvaltı ve yüzme molasından sonra Cleopatra hamamı koyuna gidilir. Burada öğle yemeği gezinti ve yüzme molasından sonra, ünlü ressam Bedri Rahmi koyuna geçilir. 5 Çayı yüzme molası ve akşam yemeği burada verilir (2.Gece).
3.Gün: Kahvaltı sonrası Göcek adasına gidilir. Yüzme molası ve öğle yemeğinden sonra Turunç veya Tarzan koyuna gidilir. 5 çayı, Akşam yemeği ve Geceleme (3.Gece).
4.Gün: Kahvaltı sonrası Samanlık koyuna gidilir. Yüzme molası verildikten sonra öğle vakti Fethiye limanına giriş yapılır ve limanda öğle yemeği verilerek öğleden sonra Fethiye turu için akşam yemeğine kadar serbest zaman ve akşam yemeği ve konaklama Fethiye limanında teknede konaklama
5. Gün: Sabah kahvaltısından sonra tekneden ayrılış.