Mavi Yolculuk / Marmaris Fethiye Marmaris

Marmaris Fethiye Marmaris

Her Cumartesi 7 gece / 8 gün

1.Gün: Saat 15:00’dan sonra buluşma ve yata biniş. Yolcular yata bindikten ve liman çıkış işlemleri tamamlandıktan sonra Marmaris limanından hareket edilir ( yolcuların tekneye gelişleri tamamlandıktan sonra limandan çıkış yapılır aksi halde ilk gece limanda konaklama gerçekleşir ). Ekincik koyuna gelinir yüzme molası, akşam yemeği ve geceleme Ekincikte yapılır (1.Gece).
2.Gün: Sabah erken güneş doğmadan Ekincikten demir alınarak 3 – 4 saatlik uzun bir yolculuktan sonra Göcek 12 adalar bölgesindeki Domuz adasına gelinir. Kahvaltı ve yüzme molasından sonra Cleopatra hamamı koyuna gidilir. Burada öğle yemeği gezinti ve yüzme molasından sonra da ünlü ressam Bedri Rahmi koyuna geçilir. 5 Çayı yüzme molası ve akşam yemeği burada verilir (2.Gece).
3.Gün: Kahvaltı sonrası Göcek adasına gidilir. Yüzme molası ve öğle yemeğinden sonra Turunç veya Tarzan koyuna gidilir. 5 çayı, Akşam yemeği ve Geceleme (3.Gece).
4.Gün: Kahvaltı sonrası Samanlık koyuna gidilir. Yüzme molası verildikten sonra öğle vakti Fethiye limanına giriş yapılır ve limanda öğle yemeği verilerek tek yön 4 günlük gelen yolcular iniş yaparlar geri dönecek yolcular Fethiye’yi gezebilirler. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye yat limanındadır (4.Gece).
5.Gün: Kahvaltı sonrası yeni gelen yolcuların tamamı yata bindikten sonra liman başkanlığından çıkış alınarak Fethiye limanından hareket edilir. Öğle yemeği ve denize girmek için Tersane adasına gidilir. Yüzme molası, 5 çayı, akşam yemeği ve geceleme için Ağa limanına geçilir (5.Gece).
6.Gün: Sabah güneş doğmadan demir alınarak 3 - 4 saatlik uzun bir yolculuktan sonra Ekincik koyuna gelinir. Kahvaltı verildikten sonra bedelini kendileri ödeyerek orada bulunan küçük teknelerle dileyen yolcular labirent nehir içinde Caunos - Dalyan ve Çamur banyosu turuna katılırlar. Yatta kalan yolcular ise denize girerler, balık yakalarlar veya karaya gezintiye çıkabilirler (6.Gece).
7.Gün: Kahvaltı sonrası 2 saatlik bir yolculuktan sonra İnce adaya varılır. Burada öğle yemeği ve yüzme molası verilir. Yine 5 çayı ve yüzme molası Kadırga Kumbükü’nde de verildikten sonra akşam yemeği ve geceleme için Cennet adasına geçilir (7.Gece).
8.Gün: Kahvaltı sonrası Marmaris yat limanına giriş yapılarak saat: 9:00 – 10:00 arası tur tamamlanmış olur.